Сабвуфер активний Earthquake MiniMe DSP P63 із пасивними радіаторами
Компактний активний сабвуфер з цифровим підсилювачем потужності 600 Вт і двома пасивними радіаторами.
Навіщо потрібен
Earthquake MiniMe DSP P63 – це активний сабвуфер, призначений для домашнього кінотеатру та стереосистем, де важлива точна та насичена передача низьких частот. Пристрій підходить для невеликих приміщень, забезпечуючи значний рівень звукового тиску без спотворень.
Особливості конструкції
Сабвуфер оснащений 6.5-дюймовим активним XLT-драйвером та двома пасивними радіаторами такого ж розміру, що збільшує площу випромінювання та знижує навантаження на підсилювач. Таке рішення дозволяє отримати глибокий бас навіть за компактного корпусу.
Підсилювач та управління
Вбудований цифровий підсилювач потужністю 600 Вт із ККД понад 90% забезпечує стабільну роботу навіть при високих навантаженнях. Для точного налаштування звучання використовується мобільний додаток iWoofer Pro , включаючи автоматичну корекцію приміщення та налаштування фільтрів до 48 дБ/октаву.
Захист та надійність
Сабвуфер оснащений захисною схемою MOP (Multi-Path Optocoupler Protection) , яка запобігає кліпінгу та спотворенню при високому вхідному сигналі, зберігаючи стабільну роботу пристрою.
Характеристики сабвуфера Earthquake MiniMe P63
- Максимальна потужність сабвуферу: 500 Вт
- мін. частота відтворення: 30 Гц
- Макс. частота відтворення (сабвуфер): 180 Гц
- Кількість динаміків: 3
- НЧ динамік: 1 х 6.5", 2 х 6.5 пасивних випромінювача
- Ширина стовпчика: 210 мм
- Висота колонки: 218 мм
- Глибина стовпчика: 220 мм
- Матеріал: дерево/MDF
- Оздоблення корпусу: рояльний лак
- Регулювання фази сабвуфера: є
- Регулятор фази: 0 – 180 градусів
Колір | Чорний |
---|---|
Діаметр динаміка | 6.5" (165 мм) |
Відгуки
Будьте першим, хто залишить відгук!