Кабель CHORD LeylineX Speaker Cable 16/2 Pull Box152 м
The Chord Company LeylineX — економічний, якісний та легкий укладання кабель для багатозонного озвучування «мультірум». Також Leyline з успіхом використовується для підключення акустичних систем тилових та бічних каналів у домашньому кінотеатрі або для випадків коли колонки розташовані далеко від підсилювача.
Ціна за 1 метр.
Конструкція LeylineX не змінилася порівняно з часом оригінального Leyline. Лудіння (покриття тонким шаром олова) двох мідних провідників перерізом 1,31 кв.мм захищає мідь від окислення (що важливо, якщо кабель прокладений у стінах і недоступний для обслуговування) та покращує характеристики передачі високих частот на довгих лініях: Leyline з успіхом використовувався на підключення довжиною в 100 метрів! Діаметр оболонки – 6 мм.
Область використання – hi-fi, домашній кінотеатр та багатозонне озвучування.
Кабель до акустичних систем Chord Company Leyline X поставляється в коробковій бухті на 152 м, розмічений по метрах та оснащений розривною ниткою (ріпкордом) для зняття оболонки. Сертифіковано за вимогами EN50575 DCA-S2, D2, A1 CPR (з безпеки, у тому числі пожежної). Не містить галогенних сполук.
Характеристики
- Провідник: із лудженої багатожильної безкисневої міді
- Ізоляція: XLPE
- Конфігурація: кручена пара
- Екранування: Ні.
- Низький дим, відсутність галогенів, зовнішня оболонка
- AWG: 16AWG * 1P, 19/29AWG
- мм2: 1.31
- Діаметр: 6 мм
| Бренд | Chord |
|---|---|
| Модель | LeylineX |
| Тип кабелю | Акустичний |
| Перетин акустичного кабелю | 2x1.31 мм² |
| Застосування | Для домашнього кінотеатру Для стереосистеми |
| Діаметр | 6 мм |
| Матеріал ізоляції | XLPE |
| Матеріал провідника | Чиста безкиснева мідь OFC |
| Кількість провідників | 2 |
| Безгалогеновий та вогнестійкий | Ні |
| Довжина у бухті | 152 |
| Екранування | Ні |
| Колір | Білий |
| Доставка/оплата | Ціна вказана за 1 м |
Відгуки
Будьте першим, хто залишить відгук!