Акустична система KEF Ci4100QL
Наявність уточнюйте
Ціна вказана на штуку.
Акустичні системи даної серії мають розроблений компанією KEF випромінювач Uni-Q, в якому високочастотний динамік встановлений в центрі акустичного середньочастотного дифузора. Це дозволяє середньочастотному та високочастотному випромінювачам звучати як єдине точкове, сфокусоване джерело.

Акустичні системи даної серії мають розроблений компанією KEF випромінювач Uni-Q, в якому високочастотний динамік встановлений в центрі акустичного середньочастотного дифузора. Це дозволяє середньочастотному та високочастотному випромінювачам звучати як єдине точкове, сфокусоване джерело. При цьому звучання широко та рівномірно розподіляється по всій зоні прослуховування. У поєднанні з конструкцією UTB (Ultra Thin Bezel), завдяки якій навколо акустичної системи видно лише дуже вузький обідок, це дозволяє абсолютно вільно та гнучко вибирати місце встановлення акустичних систем серії Ci Q.
Модель | Ci4100QLb |
Номінальний опір | 4 Ом |
Чутливість | 90 дБ |
Діапазон відтворюваних частот | 35 Гц – 120 кГц |
Випромінювачі | |
Рекомендований підсилювач | KASA500 |
Зовнішні габарити пристрою (висота/ширина/глибина) | 490 x 128 x 81 мм |
Розміри отвору для встановлення (висота/ширина) | 476 x 114 мм |
Маса нетто | 3 кг |
Глибина установки від поверхні монтажу | 76 мм |
KEF веде постійні дослідження та вдосконалює свою продукцію, тому залишає за собою право змінювати технічні характеристики. E&OE. |
Тип акустики, що вбудовується | Вбудована у стіну |
---|
Відгуки
Будьте першим, хто залишить відгук!