Pro-Ject DAC BOX DS2 ULTRA BLACK Walnut
Pro-Ject DAC BOX DS2 ULTRA BLACK Walnut Pro-Ject DAC BOX DS2 ULTRA BLACK Walnut Pro-Ject DAC BOX DS2 ULTRA BLACK Walnut Pro-Ject DAC BOX DS2 ULTRA BLACK Walnut Pro-Ject DAC BOX DS2 ULTRA BLACK Walnut Pro-Ject DAC BOX DS2 ULTRA BLACK Walnut Pro-Ject DAC BOX DS2 ULTRA BLACK Walnut Pro-Ject DAC BOX DS2 ULTRA BLACK Walnut

Pro-Ject DAC BOX DS2 ULTRA

  • ID товару: 1757

New product

Компактний цифро-аналоговий перетворювач на чіпі Asahi Kasei Microdevices AK4490D в обробці з дерев'яними бічними панелями. Оснащений стандартним набором входів. Апарат підтримує багатобітні сигнали з параметрами до 32 біт / 768 кГц, асинхронним USB (технологія XMOS), а також DSD з несучою частотою 64 і 129 МГц.

More details

33 966 грн.

Цього товару більше немає на складі

Дивитись всі товари бренду: Pro-Ject

Доставка

При замовленні від 3000 грн

безкоштовно

Києвом:

Самовивіз БЕЗКОШТОВНО

вул.Ревуцького, 5

Кур'єром 90 грн.

1-2 робочі дні

По Україні:

Нова Пошта

Відправка замовлення на наступний день

Вартість та термін уточнюйте

Гарантія
  • Обмін/повернення протягом 14 днів
Оплата
  • Картою на сайті
  • Готівкою при отриманні
  • Переказ з Visa / MasterCard
 
Опис

DAC Box DS2 ultra - передовий цифро/аналоговий перетворювач!

DAC Box DS2 ultra є всеформатним універсальним цифро/аналоговим перетворювачем преміум-класу. Повністю підтримує формат DSD256 та виконує передискретизацію (апсемплінг) всіх сигналів, що надходять на коаксіальні, оптичні та USB входи, до частоти 768 кГц. В результаті вдається домогтися відтворення найвищої якості з багатим звуковим полем, вражаючими басами та низьким рівнем спотворень. Завдяки своїм флагманським характеристикам DAC Box DS2 ultra стане дуже вигідною покупкою!

Мікросхема ЦАП:

Мікросхема ЦАП AK4490 компанії Asahi Kasei, здатна обробляти цифровий потік із параметрами до 32 біт / 784 кГц, оснащена новою технологією VELVET SOUND™, яка забезпечує найкращу якість звуку. В результаті звукова картина виходить найбільш просторовою та тонально збалансованою з багатими басами та низьким рівнем спотворень. У пристрої передбачені 5 цифрових фільтрів, що перемикаються, і 3 режими налаштування характеру звуку. У мікросхемі AK4490 використовується фільтр, що перемикається на конденсаторах, який виключає спотворення звуку, викликані нерівномірністю шумів в діапазоні частот до 200 кГц.

DSD формат:

Справжні аудіофіли оцінять підтримку всіх DSD форматів (до DSD256). На USB вході виконується перетворення аудисигналу високої роздільної здатності до формату 32 біт і 768 кГц, а решта входів повністю підтримують сигнали HD формату 24/192 кГц в асинхронному режимі. Повністю підтримується відтворення форматів до 768 кГц PCM та до 11,2 МГц DSD. Варто зазначити, що цей ЦАП підтримує режим "DSD Direct Path", який передбачає передачу сигналу в обхід дельта-сигма модулятора з метою повної реалізації потенціалу цього формату.

Передискретизація (апсемплінг) до 768 кГц:

Флагманська мікросхема AK4137EQ, що виконує 32-бітове перетворення SRC (Sampling Rate Converter), заснована на архітектурі VELVET SOUND від AKM, але ніколи раніше не використовувалася в пристроях такого цінового діапазону. Основна причина: ЦАП використовує фільтр НЧ для фільтрації несучої частоти цифрового сигналу. При виборі частоти дискретизації (несучої частоти) 44,1 кГц і встановленні НЧ фільтра значення 22 кГц, ці настройки впливатимуть на звучання в чутному діапазоні частот 10 кГц. Скорочення амплітуди та зміщення фази впливає на об'ємність та темброві характеристики звуку. Частота дискретизації 768 кГц дозволяє використовувати НЧ фільтр на більш високих частотах, а також впливає на частоти вище 200 кГц, суттєво вище за чутний діапазон.

Вхід USB працює в асинхронному режимі та побудований на базі технології XMOS.

Це дозволяє обмінюватися даними з параметрами до 32 біт та 768 кГц в асинхронному режимі. Для комп'ютерів на базі Windows для відтворення сигналу з роздільною здатністю вище 24/96 потрібен драйвер, встановлений на ЦАП DAC Box DS2 ultra. Для комп'ютерів Mac або Linux драйвери не потрібні. USB Audio 2.0 забезпечує передачу високоякісного аудіо сигналу для професійних або акустичних інсталяцій. Цей продукт підтримує USB 2.0 High Speed та Audio Class 2.0.

особливості:

4-шарові друковані плати:

У цьому продукті компанія Pro-Ject вперше використовує 4-шарові друковані плати, які дозволяють використовувати симетричне розміщення компонентів та забезпечують короткі шляхи передачі сигналу.

Вихідний каскад:

Схема класу А забезпечує необмежену деталізацію та динаміку звучання. Вся схемотехніка пристрою є надмалошумною і має низький імпеданс, що гарантує хорошу сполучність з різними передсилювачами і міжблочними кабелями.

Корпус:

Корпус апарату виконаний з алюмінію, що гарантує DAC Box DS2 ultra надійний захист від зовнішніх механічних вібрацій та електричних перешкод. Внутрішнє шасі виконане зі сталі.

Живлення:

DAC Box DS2 ultra використовують зовнішній адаптер, який усуває можливу перешкоду від мережі. Кожен каскад ЦАП DAC Box DS2 ultra оснащений окремим блоком живлення із передовою технологією фільтрації.

Можливість модернізації:

Опціональний лінійний блок живлення Power Box DS2 Sources додає більше глибини звучання музики і дозволяє почути навіть неймовірно дрібні нюанси звуку.

Звукові характеристики та порівняння з ЦАП серії RS:

Метою створення нової моделі ЦАП стало бажання досягти чудового звучання з дуже високою роздільною здатністю та низьким рівнем спотворень за привабливою ціною.
Основний колір Чорний
Гармонічні спотворення 0,00085%
Країна виробник Австрія
Аналогова частина Дискретна
Блок живлення Зовнішній
Матеріал корпусу Алюміній
Наявність USB Так
Глибина бітності 24 Біт
Частота дискретизації 192 кГц
Частотний діапазон 20 – 50000 Гц
Цифро-аналоговий перетворювач (ЦАП) AK4490
Вихідні роз'єми RCA так
Розміри (Ш х Г х В) 206 x 72 x 200 мм
Вага 1010 кг
Вхідні роз'єми S/PDIF оптичний так
Вхідні роз'єми S/PDIF коаксіальний так
Вхідні роз'єми USB так
Вихідні роз'єми оптичні так
Співвідношення сигнал/шум 113 дБ
USB 24/192 так
Використовувані технології DSD64/DSD128/DSD256

Напишіть відгук

Pro-Ject DAC BOX DS2 ULTRA

Компактний цифро-аналоговий перетворювач на чіпі Asahi Kasei Microdevices AK4490D в обробці з дерев'яними бічними панелями. Оснащений стандартним набором входів. Апарат підтримує багатобітні сигнали з параметрами до 32 біт / 768 кГц, асинхронним USB (технологія XMOS), а також DSD з несучою частотою 64 і 129 МГц.

Напишіть відгук

30 інших товарів в цій категорії:

Menu

Порівняння 0
КНОПКА
СВЯЗИ