Цифровий кабель Chord Sarum T Digital
Цифровий кабель, серія: Sarum T, екранований, провідник: срібна монокристалічна мідь, відполірована, діелектрик: Taylon, зовнішня оболонка: поліетилен, роз'єми: XLR AES/EBU, RCA – RCA, варіанти довжин (м): 1.
Ціна за кожний додатковий метр 1215 $.
На виставці Sound & Vision, що пройшла в Брістолі, Chord Company показала нову версію флагманського кабелю Sarum - Sarum T. Від оригіналу ця модель відрізняється провідниками, одягненими в обплетення з матеріалу Taylon. Матеріал Taylon, як вважають у компанії, краще звичної тефлонової ізоляції: у покритому Taylon кабелі немає залежної від температури фазової нестабільності, а механічний вигин не впливає на звукові характеристики, на відміну від PTFE. Сам матеріал було розроблено для військової промисловості.
У кабелі Sarum T нова ізоляція поєднана з фірмовою технологією Super ARAY, представленою минулого року, що, як вважають у компанії, дозволило досягти величезного стрибка як відтворення музики. У лінійку входять мережеві кабелі, аналогові та цифрові міжблочники та акустичні кабелі.
Характеристики:
- Назва: CHORD COMPANY Sarum T Super ARAY Digital
- Виробник: CHORD COMPANY (Велика Британія)
- Серія: Sarum T
- Тип пристрою: Цифровий кабель
- Колір білий
- Довжина, м: 1
- Матеріал провідника: Срібна відполірована монокристалічна мідь
- Матеріал діелектрика: Taylon
- Матеріал екрану: Фольга, посріблене обплетення
- Тип роз'єму: XLR AES/EBU, RCA - RCA
| Бренд | Chord |
|---|---|
| Модель | Sarum T Digital |
| Тип кабелю | Цифровий |
| Тип шнура | 2XLR - 2XLR RCA - RCA |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Матеріал ізоляції | Taylon |
| Матеріал провідника | Срібна відполірована монокристалічна мідь |
| Екранування | Фольга, посріблене обплетення |
| Колір | Білий |
| Доставка/оплата | Ціна вказана за 1 шт |
Відгуки
Будьте першим, хто залишить відгук!