Аудіокабель XLR AudioQuest BLACK BEAUTY 1.5 м (пара)
Пара симетричних аналогових кабелів XLR довжиною 1.5 м, виконаних із застосуванням провідників Solid PSC+, ізоляцією зі спіненого поліетилену та системою ZERO-Tech для широкосмугового шумоподавлення. Забезпечує точну передачу аудіосигналу з мінімальними втратами.

Аудіокабель XLR AudioQuest BLACK BEAUTY 1.5 м
Аудіокабель XLR AudioQuest BLACK BEAUTY довжиною 1.5 м призначений для високоякісної передачі аналогового сигналу у професійних та Hi-Fi системах. Використання моножильних провідників із міді Perfect-Surface Copper+ (PSC+) дозволяє мінімізувати спотворення, спричинені взаємодією між жилами.
Система придушення шумів 6-го рівня (Level 6 Noise-Dissipation) включає карбоново-графенову сітку, спрямовану прокладку провідників та срібні дренажні жили, значно зменшуючи вплив радіочастотних перешкод. Технологія ZERO-Tech усуває спотворення імпедансні, дозволяючи досягти лінійної передачі сигналу на широкому діапазоні частот.
Ізоляція зі спіненого поліетилену з високим вмістом повітря знижує енергоємність та пов'язані з цим спотворення. Рознімання виконані за технологією Hanging-Silver поверх червоної міді для найкращої провідності сигналу.
Кабель додатково оснащений мідними елементами для відведення радіочастотних перешкод і системою DBS з подвійною батарейкою на 72 В, що забезпечує стабільне електричне поле вздовж всієї довжини кабелю.
Характеристики:
- Тип кабелю: Аудіокабель
- Тип шнура: XLR (симетричний)
- Довжина шнура: 1.5 м
- Призначення: Для аналогової передачі звуку
Тип кабелю | Мікрофонний, Балансний |
---|---|
Тип шнура | 2XLR - 2XLR |
Довжина шнура | 1.5 м |
Призначення | Для Hi-Fi обладнання |
Колір | Чорний |
Відгуки
Будьте першим, хто залишить відгук!