Конектори RJ45 прохідні екрановані Simply45 S45-1550 (Cat5e STP, 50 шт)
Прохідні екрановані RJ45-конектори Simply45 S45-1550 призначені для обтиску LAN-кабелів категорії Cat5e з жилами 24-26 AWG. Підтримують PoE/PoH, мають позолочені 3-контактні штирі та не потребують завантажувальної планки. Поставляються у банку по 50 штук.
Конектори Simply45 S45-1550 призначені для монтажу екранованих LAN-кабелів категорії Cat5e, включаючи як цілісні, так і багатожильні жили (24-26 AWG). Вони виконані у вигляді цільної конструкції з внутрішнім заземленням, що спрощує встановлення та підвищує надійність з'єднання. Використовується фірмовий 3-контактний позолочений штирьовий роз'єм, що забезпечує стабільний контакт та сумісність з більшістю мережевих рішень.
Завдяки повному екрануванню та підтримці стандарту PoE/PoH , конектори підходять для використання в умовах підвищених вимог до електроживлення та перешкодозахищеності. Продукт сертифікований за UL94 V0 (IEC 60695-11-10) , що робить його придатним для комерційних інсталяцій та монтажу у відповідальних зонах з використанням кабелів CMP, CMR, CM та LSZH (до B2ca-класу горючості) .
Комплектація: 50 конекторів у банку.
Характеристики
- Тип: RJ45 конектори
- Категорія кабелю: Cat5e STP
- Форм-фактор: Прохідний
- Підтримка PoE: Так
- Екранування: Так, внутрішнє
- Кількість: 50 шт
- Сумісна товщина жили: 24–26 AWG
- Матеріал контактів: Позолочені 3-контактні штирі (24ct gold)
- Стандарти: UL94 V0 (IEC 60695-11-10)
- Сумісні типи кабелів: CMP, CMR, CM, LSZH до B2ca
Тип роз'єму | RJ45 |
---|---|
Екранування | Так |
Категорія крученої пари | Cat 5e |
Відгуки
Будьте першим, хто залишить відгук!