Ціна

120 грн. - 1400 грн.

Оптичні шнури

HDMI шнури

Кабель на відріз і в бухтах

Акустичні роз'єми

Пристрої відеозахоплення

Системи охолодження аудіо-відео апаратури

Блоки та ремені

на сторінці
Показано 1 - 20 з 136 товарів
Показано 1 - 20 з 136 товарів

БЛОКИ ДЛЯ ЙОГИ

1.png

Цеглини, блоки та пропси - це незамінні аксесуари для практики йоги, які стануть у пригоді як початківцям, так і досвідченим йогам. У йозі ключове значення має не стільки гнучкість, скільки правильна техніка виконання асани, а також здатність розслабитися. Блоки для йоги допомагають підтримувати правильну позу, досягати розслаблення, адаптувати або ускладнювати вправи, а також знижувати навантаження на суглоби і ризик отримання травм.

Блоки можуть бути виготовлені з різних матеріалів, включно з деревом, пластиком, спіненим матеріалом і корковим деревом. Натуральні дерев'яні блоки приємні на дотик, проте вони зазвичай важкі. Блоки зі штучних матеріалів, навпаки, легші, що полегшує їх транспортування.

РЕМЕНІ ДЛЯ ЙОГИ

Ремені для йоги є чудовим помічником для новачків у йозі. Вони діють як подовження рук і ніг, компенсуючи брак гнучкості та розтяжки. Використання ременя дає змогу досягти правильної відбудови пози і розслабитися в ній, що сприяє швидкому прогресу.

Під час вибору ременя для йоги важливо звернути увагу на його довжину, зручність регулювання та матеріал, з якого він виготовлений. Особливе значення має не тільки міцність ременя, а й його тактильні властивості, оскільки він буде в контакті зі шкірою. Занадто жорстка або шорстка поверхня може спричинити натирання та травми шкіри.

Замовте блоки та ремені для йоги в нашому магазині з доставкою по всій Україні, щоб ваша практика стала ефективнішою, безпечнішою та комфортнішою.

________________________________________________________________________

ПИТАННЯ, ЩО СТАВЛЯТЬСЯ ПРИ ВИБОРІ РЕМЕНІВ І БЛОКІВ ДЛЯ ЙОГИ

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБЕН БЛОК ДЛЯ ЙОГИ?

Використання блоку для йоги полегшує виконання складних і глибоких асан для новачків, допомагаючи їм утримувати правильну позу. Блок піднімає підлогу, якщо ви ще не можете до неї дістати, знімає напругу в суглобах і м'язах, забезпечуючи більш стійку рівновагу і підтримуючи витягнуту спину і розкриту грудну клітку. Для досвідчених практикантів йоги блоки дають змогу поглибити деякі пози, підвищивши гнучкість і розтяжку.

ЯК ВИБРАТИ БЛОК ДЛЯ ЙОГИ?

При виборі блоку важливо визначити, чи збираєтеся ви переносити його, і який ваш бюджет. Блоки з піни і пробки є легкими і більш доступними за ціною. Цеглини з бамбука і дерева мають більшу вагу і коштують дорожче, але при цьому більш міцні і довговічні. Під час вибору розміру слід орієнтуватися на розмір вашої долоні, щоб забезпечити зручність під час спирання. Найуніверсальнішим варіантом є блок товщиною 9-10 см.

СКІЛЬКИ ПОТРІБНО БЛОКІВ ДЛЯ ЙОГИ?

Для початку вам буде достатньо 2 блоки для йоги однакового розміру. Можливо під час заглиблення в практику, ви захочете придбати більше блоків або блоки різного розміру.

ЯКИЙ РОЗМІР БЛОКУ ДЛЯ ЙОГИ ІДЕАЛЬНИЙ?

Стандартна ширина блоку - 15 см, довжина - 22-23 см, а ось товщина варіюється від 7 см до 12 см. Вибирайте товщину виходячи з розміру вашої долоні, щоб вам зручно було спиратися на блок.

ДЛЯ ЧОГО ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ РЕМІНЬ ДЛЯ ЙОГИ?

Використання ременя для йоги дає змогу новачкам поступово освоювати складні асани, подовжуючи руки і ноги для розтяжки. Ремінь також допомагає зняти перенапруження в розтягнутих м'язах і підтримувати правильне положення хребта. У вертикальних асанах ремінь сприяє кращому збереженню балансу.

ЯКА ОПТИМАЛЬНА ДОВЖИНА РЕМЕНЯ ДЛЯ ЙОГИ?

Ремені для йоги доступні в довжині від 2 до 4 метрів. Якщо ви новачок і не впевнені, яку довжину вибрати, рекомендується зупинитися на варіанті довжиною 2,5 метра. Це найбільш універсальна, відповідна навіть для високих людей.

ЯК ВИБРАТИ РЕМІНЬ ДЛЯ ЙОГИ?

При підборі ременя для йоги важливо враховувати кілька параметрів, таких як матеріал, довжина, тип кріплення і зовнішній вигляд. Під час вибору матеріалу слід звертати увагу на тактильні відчуття, оскільки ремінь безпосередньо контактуватиме зі шкірою. Наприклад, нейлон має прохолодну текстуру, але менше схильний до забруднень і легший у догляді. У той час як бавовна приємна на дотик і м'яка, але вимагає більш частого прання. Довжину ременя слід вибирати виходячи з вашого зросту, а універсальною вважається довжина в районі 2-2,5 метра.

Меню

Зв'яжіться з нами
Порівняння 0
КНОПКА
СВЯЗИ