Ціна

330 грн. - 2960 грн.

Оптичні шнури

HDMI шнури

Кабель на відріз і в бухтах

Акустичні роз'єми

Пристрої відеозахоплення

Системи охолодження аудіо-відео апаратури

Інвентар для фітнесу

 • Обважнювачі

  ОБВАЖНЮВАЧІ

  Обважнювачі для ніг і рук є спортивним спорядженням, призначеним для збільшення інтенсивності силових тренувань і, отже, підвищення їх результативності. Їхня дія ґрунтується на простому механізмі: вага, розташована на кінцівках, збільшує навантаження на м'язи під час кожного руху, що істотно покращує ефективність виконання вправ. Ці обважнювачі являють собою манжети, які легко кріпляться на щиколотках або зап'ястях і містять вшиті вантажі. Залежно від ваших потреб, рівня фізичної підготовки та цілей, ви можете придбати обважнювачі, які найкращим чином відповідають вашим вимогам.

  ЯКІ ВИБРАТИ?

  Основні характеристики:

  Маса: 0,5 до 5 кг. При вазі понад 5 кг ризик, що ваші заняття можуть принести більше травматизму, ніж користі, дуже високий.

  Перш за все, важливо пам'ятати, що збільшення навантаження з використанням обважнювачів має відбуватися поступово. Починати слід з невеликої ваги і збільшувати її на 0,5 кг у міру того, як м'язи "звикають" до регулярних тренувань. Не варто думати, що одразу придбання обважнювачів вагою 4-5 кг принесе якусь користь у короткі терміни. Це пов'язано з тим, що суглобово-зв'язковий апарат не готовий до такої різкої зміни ваги кінцівки, навіть у тренованих спортсменів.

  СТРУКТУРА

  Залежно від методу виготовлення, обважнювачі поділяються на два основних типи: пластинчасті та насипні.

  Перший тип зазвичай більш практичний, універсальний і дорожчий. Він являє собою широкий манжет, виконаний з міцної тканини з нашитими кишенями, в які поміщаються металеві пластини. Це дає змогу легко регулювати їхню вагу, додаючи або видаляючи пластини, що звільняє від необхідності купувати обважнювачі з різними вагами. Пластинчасті обважнювачі вирізняються довговічністю, простотою використання і підходять як для тренувань у залі, так і вдома.

  Насипні обважнювачі являють собою мішечки з міцної тканини, заповнені піском або металевою стружкою. Вартість таких обважнювачів залежить від міцності матеріалу манжети. Однак вони зазвичай менш довговічні.

  КОМУ БУДУТЬ КОРИСНІ ОБВАЖНЮВАЧІ?

  Помилка вважати, що обважнювачі використовуються виключно жінками для роботи над проблемними зонами. Їхнє застосування засноване на простому принципі: додавання додаткової ваги збільшує навантаження на м'язи, що робить тренування інтенсивнішими.

  Сьогодні обважнювачі знайшли широке застосування в різних видах спорту: від спортивної ходьби та бігу до силових вправ, бойових мистецтв, пілатесу та фітнесу. Вони також чудово підходять для ефективного спалювання калорій і непомітного зниження ваги. Крім того, обважнювачі є чудовим компромісом для тих, хто не любить активний спорт, але прагне збільшити кардіо-навантаження, включивши їх у прогулянки та фітнес-заняття.

  ПРОТИПОКАЗАННЯ:

  свіжі травми верхніх і нижніх кінцівок;

  варикоз;

  захворювання суглобів;

  ранній післяопераційний період;

  хвороби серця з високим ризиком судинних "катастроф";

  дуже значна зайва вага.

  Відносним негативним аспектом використання обважнювачів під час занять бігом є можливість ушкоджень суглобів і сухожиль при частому застосуванні. Тут важливо дотримуватися принципу поміркованості та ретельно контролювати вагу обважнювачів, ступінь збільшення навантаження на м'язи та власний рівень фізичної підготовки.

на сторінці
Показано 1 - 20 з 67 товарів
Показано 1 - 20 з 67 товарів

Меню

Зв'яжіться з нами
Порівняння 0
КНОПКА
СВЯЗИ